Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Utah

Utah Satılık Emlak

Utah, geniş çöl tarlaları ve Wasatch dağları ile karakterize Amerikan bir eyalettir. Salt Lake City, başkenttir ve Mormon Kilisesi'nin bulunduğu Tapınak Meydanı'nın etrafında yer alır ve adını şehrin kuzeybatısındaki Büyük Tuz Gölü'nden alır.

Utah, kuzeydoğusundaki Wyoming ile kuzeyde Idaho, güneyde Arizona ve batıda Nevada ile Colorado'yu sınırlar. New Mexico ile de güney doğuya. Salt Lake County emlak piyasası bir yıl daha güçlü demografik ve ekonomik büyüme ve çok olumlu mortgage oranları faydalandı. Art arda 6 yıldır, ortalama mortgage oranı% 4'ten azdı.

Utah'da, özellikle Salt Lake County'de bir mülkün ortalama satış fiyatı, 2017 yılında% 10 artarak, art arda 6'ncı fiyat artışlarına işaret ediyor.

Şüphesiz, Salt Lake City, 2018'de en iyi emlak pazarları arasında şu anda metropol alanı olarak kendini konumlandırmıştır, bu yüzden Utah'da satılık emlak arayan en iyi yerlerden biridir.

Her ne kadar yaşamak için en ucuz durum olsa da, Utah'ta yaşamanın maliyeti ulusal ortalamanın üzerindedir.

Bu nedenle Kaliforniya'nın yüksek maliyetlerini üstlenmeye çalışan Silikon Vadisi teknisyenleri için yaşam maliyetinin daha ilginç olması şaşırtıcı değil.

İnsanların Utah'da satmayı tercih etmelerinin bir başka nedeni de, ulusun en güvenli devletlerinden biri olması, aslında 9. sırada.

İstatistikler, Salt Lake City'nin ulusun en hızlı büyüyen kiralarına sahip bir şehir olduğunu göstermektedir.

Daha yüksek veya daha düşük kira ödemek arasında seçim yaparken, birçok Utahans Utah'da satılık mülke karar verir.

Birçok insanı buraya çekmenin nedenleri şunlardır: iş fırsatları, iş büyümesi ve yaşam istatistikleri maliyeti en ilginç özellikler değil, aynı zamanda devletin güzelliğidir.

Utah Üniversitesi tarafından yapılan yeni araştırmaya göre, Utah'ın artan emlak piyasası işçilerin ücretlerini aşarak, konut krizinin durumunu uygun fiyatlarla tehdit ediyor.

Utah, 2010'dan beri ABD'nin en popüler ve en hızlı büyüyen ülkesi olmuştur ve bu nedenle Utah'da satılık emlaklara yönelik bir talep artmıştır. Ayrıca, gelir elde edenler için en erişilebilir faiz oranları, Utah satılık emlak satın almak daha zordur.

  •  
    Utah'a taşınıyorum. Utah'da yaşayın ve yaşayın

      Amerika, kuşkusuz, hayatı kökten değiştireceğimiz varsayıldığında, kıtaların en çok rağbet ettiği ülkelerden biri. Çalışma tatili ya da dinlendirici bir gezi gibi sınırlı bir süre için veya günlük rutininizi sıfırdan kalıcı olarak sıfırlamak için farketmez. Bu muhteşem ülkeye ayak basmak herkes ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB